Biuro Rachunkowe "AGO" s.c.


Biuro Rachunkowe "AGO" s.c. jest młodą, rodzinną i rozwijającą się firmą zajmującą się profesjonalną i rzetelną obsługą przedsiębiorstw o różnych rozmiarach i profilach działalności.

Celem naszej oferty jest ułatwienie funkcjonowania i rozwoju Państwa firmy, poprzez minimalizacje czasu poświęconego na obsługę finansowo-księgową.

Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu.

Działalność Biura prowadzona jest zgodnie z wpisem do Ewidencji Działalności Gospodarczej wydanym przez Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka oraz Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. Posiada również licencje Ministerstwa Finansów Nr 65435/2014 wydaną dla Małgorzaty Kawałek i Nr 65436/2014 wydaną dla Anny Magiery, uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z oferowanymi usługami rachunkowo-księgowymi.